شرکت طراحی سایت ، صفر تا صد طراحی حرفه ای سایت

آنچه در این مقاله میخوانید

یکی از پرکاربردترین ابعاد ارتباطی برای تمامی دنیای مجازی، استفاده از انواع سایت‌های مختلف است. تمامی برندهای بزرگ دنیا و فروشگاه‌های خرید اینترنتی، وب سایتی دارند که قرار است با آن دیده شوند و رتبه بهتری را در گوگل پیدا کنند. وب سایتی که به این ترتیب به برند کمک کند تا شهرت بیشتری به دست آورده و مخاطبان بیشتری را زا آن خود کند. اما به هر دلیلی ممکن است امکان طراحی سایت در خود شرکت وجود نداشته باشد و نیاز به برون سپاری باشد. در این شرایط استفاده از شرکت طراحی سایت برای رسیدن به مقصود مورد نظر می‌تواند به خوبی کمک کننده باشد. در این بین برای اینکه بتوان کارهای برون سپاری طراحی یک سایت را به خارج از شرکت انتقال داد، شرکت‌هایی با نام شرکت طراحی سایت راه‌اندازی شدند. شرکت‌هایی که مخاطب این مقاله هستند و قرار است برای شما از چیستی این شرکت‌ها، وظایف و کارکردها، ویژگی‌های منحصربه‌فرد و مزایای استفاده از آن‌ها نکاتی را بیان کنیم. در صورتی که به دنبال شناخت شرکت‌های طراحی کننده سایت هستید و می‌خواهید در این باره اطلاعات مناسبی را کسب کنید، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

اهمیت طراحی وب سایت به شکلی حرفه‌ای و تخصصی

اگر به دنبال داشتن یک برند معتبر هستید، حتما بارها به یک سایت حرفه‌ای نیز فکر کرده‌اید. این روزها داشتن سایت برای هر برند و سازمانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. موضوعی که ممکن است کمتر مورد توجه قرار گیرد اما رسیدگی به آن سبب شده است تا برخی از برندها بتوانند خود را به شهرت خوبی برسانند و شناخت خوبی را از خود به مخاطبان برسانند. از همین رو استفاده از یک سایت اهمیت بالایی دارد، اما چگونه سایتی؟

در طی دو سال اخیر، دیجیتال مارکتینگ دنیای سخت‌تر و پیچیده‌تری شده است. دنیایی که دیده شدن در آن دیگر تنها به تعداد دنبال کننده و بازدیدکننده بستگی ندارد و موارد بسیار دیگری نیز در سئوی هر سایت از اهمیت برخوردار شده است. در این بین و در کنار سئوی هر سایت، داشتن طراحی زیبا و جذاب، متناسب با برند و فعالیت نیز اهمیت دارد. از همین رو برای اینکه بتوانید طراحی وب سایت خوبی را داشته باشید، لازم است که آن را به شکلی حرفه‌ای و دقیق به پیش برید. در این صورت می‌توانید از مزایای داشتن سایت بهره‌مند شوید.

مجموعه وظایف یک شرکت طراحی سایت

تفاوت شرکت طراحی سایت حرفه‌ای با سازندگان دیگر وب سایت

حال که با چیستی و ماهیت یک شرکت طراحی سایت آشنا شدید، لازم است تا از تفاوت‌های یک شرکت حرفه‌‌ای و تخصصی طراحی سایت با انواع طراحی سایت به صورت فردی و درون سازمانی بدانید. نکته مهم و ارزشمندی که در شرکت‌های طراحی سایت وجود دارد، حضور انواع طراحان سایت با سطح علم و دانش مختلف و سلایق متفاوت است. در واقع زمانی که یک شرکت تنها در حوزه طراحی سایت مشغول به فعالیت است، کار خود را به صورت حرفه‌ای‌تری پیش می‌برد. به این ترتیب طراحان سایت‌های مختلف در یک شرکت تخصصی، تعداد بیشتری هستند و در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. سپردن کار به یک تیم تخصصی در این زمینه می‌تواند کار بهتر و حامع‌تری را به دست دهد. زیرا هریک از این افراد انواع تجربه‌های مختلف در قالب‌های متفاوت و راهکارهای مختلف را در زمان‌هایی تجربه کرده‌اند. ضمن اینکه تخصص هر فرد تنها یک موضوع و بخش از طراحی سایت بوده و به طور قطع انجام یک بخش و تمرکز بر روی یک بخش از طراحی سایت، امکان‌پذیرتر است. این موضوعات در کنار یکدیگر سبب می‌شود تا مراجعه به یک شرکت طاحی سایت و برون سپاری این کار، دارای مزایای بسیاری شود. مزایایی که سبب کارکرد بهتر سایت شده و نتیجه مورد نظر را زودتر حاصل نماید.

استانداردهای طراحی سایت توسط شرکت و تیمی متخصص و کاربلد

زمانی که صحبت از یک متخصص در هر زمینه‌ای می‌شود، ویژگی‌ها و استانداردهایی مورد توجه خواهد بود. مواردی که سبب می‌شود تا تخصص و حرفه در کار بیشتر شده و سبب بالا رفتن کیفیت کار انجام شده، بشود. در این بخش و در ادامه به برخی از این استانداردهای در دنیا اشاره خواهیم کرد تا با استفاده از در نظر داشتن آن‌ها، بتوانید شرکتی مناسب برای طراحی سایت خود را انتخاب نمایید. این 7 استاندارد جهانی برای طراحی سایت شرکتی عبارت است از:

 1. طراحی صفحات اختصاصی برای معرفی محصول و خدمات شرکت
 2. طراحی صفحات تماس با ما برای امکان برقراری ارتباط با شرکت و سازمان
 3. به اشتراک گذاشتن شبکه‌های اجتماعی دیگر مجموعه برای بالا بردن بازدید
 4. روانشناسی رنگ‌ها و در نظر گرفتن پرسونا برای دیده شدن بهتر و بیشتر ماندن افراد در سایت
 5. داشتن جذابیت بصری برای مخاطبان برای افزایش گشت و گذار افراد در سایت
 6. اشتراک گذاری ویدئو و جذاب سازی محتواهای منتشر شده برای بازدید بیشتر
 7. ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز مشتری و نوع کارکرد سازمان
سیستم‌های محتوایی مختلف برای طراحی سایت شرکتی

مزایای استفاده از شرکت طراحی سایت

استفاده از طراحی سایت توسط شرکت‌ها و سپردن کار به آن مزایای خاص خود را دارد. مزایایی که سبب شده تا به امروز این شرکت‌ها رشد بیشتری را داشته باشند و بتوانند مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کنند. از همین رو پیش از سپردن کار سایت خود به آن‌ها و شروع طراحی سایت، لازم است تا از این مزایا آگاه باشید. با در نظر گرفتن این مزایا می‌توانید انتخاب بهتری را برای شرکت طراحی کننده سایت خود داشته باشید. برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از یک شرکت طراحی سایت به جای افراد، عبارت است از:

 1. کاهش نیروی کار و برون سپاری برخی وظایف
 2. انجام طراحی سایت توسط متخصصان و تیم‌های حرفه‌ای
 3. بالا رفتن کیفیت کار طراحی سایت براساس استانداردها
 4. بهبود سئوی سایت با سرعت بالا و دیده شدن سایت در صفحات اول گوگل
 5. کاهش هزینه‌های درون سازمانی و نیروی کار مورد نیاز
 6. داشتن پشتیبانی دائمی از شرکت‌های طراحی کننده سایت
 7. تخصیص زمان نیروی کار به کارهای متمرکزتر و مهم‌تر
 8. استفاده از چندین و چند ذهن خلاق برای طراحی یک سایت

سیستم‌های محتوایی مورد استفاده برای شرکت طراحی سایت

از دیگر نکاتی که لازم است در حین طراحی سایت مدنظر قرار داده شود، سیستم محتوایی استفاده شده برای طراحی سایت است. به طور معمول در یک شرکت طراحی سایت، افراد امکان این را دارند که سیستم محتوایی خود را انتخاب کنند. اما پیش از آن لازم است تا هر شرکت این سیستم‌های محتوایی را مشخص کرده و موارد مورد استفاده خود را به مخاطب معرفی کند. از جوملا و دروپال گرفته تا وردپرس‌ همگی سیستم‌های محتوایی مورد استفاده برای طراحی سایت هستند. اما به صورت کلی و دقیق‌تر وردپرس را می‌توان محبوب‌تری و پرکاربردترین سیستم محتوایی مورد استفاده دانست. این سیستم محتوایی توانایی و قابلیت‌های بسیاری داشته و به این ترتیب گوی سبقت را از دیگر سیستم‌های محتوایی ربوده است. انعطاف پذیری مناسب برای ساخت و طراحی انواع سایت، دسترسی سریع و آسان برای نصب انواع نرم افزار، داشتن متن باز، توسعه دهندگان زیاد، انواع و اقسام پوسته و قالب‌های متنوع و بروز رسانی خودکار این سیستم محتوایی، برخی از مهم‌ترین دلایل استفاده از این سیستم برای یک شرکت طراحی سایت هستند.

جمع بندی پایانی مقاله

اگر مقاله را تا به اینجا همراه ما بوده باشید و اطلاعات عنوان شده را خوانده باشید، اکنون اطلاعات خوب و مفیدی را در ارتباط با یک شرکت طراحی سایت و چگونگی کار آن به دست آورده‌اید. در این مقاله ابتدا از اهمیت طراحی سایت و سپردن کار به یک شرکت برای طراحی سایت سخن گفتیم و این شرکت‌ها را به صورت مختصر و مفید معرفی کردیم. پس از آن لازم دیدیم تا تفاوت ساخت و راه‌اندازی سایت توسط یک شرکت حرفه‌ای با افراد سخن بگوییم و استانداردها و مزایای این کار را برشمردیم. در نهایت نیز به سراغ انواع سیستم‌های محتوایی استفاده شده در یک شرکت طراحی کننده سایت رفتیم و درباره وردپرس به عنوان محبوب‌ترین سیستم محتوایی، نکاتی را بیان کردیم. نکاتی که امید است برای شما کاربردی بوده و بتواند آشنایی و شناخت خوبی از شرکت‌های طراحی کننده سایت را برای شما به ارمغان آورد.

برای دریافت مشاوره بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت انواع طراحی سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *