ساخت موشن گرافیک

دریافت مشاوره و ثبت سفارش: 71053780-021

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک یکی از تاثیر گذار ترین روش ها برای تبلیغات و معرفی محصول است.

برای طراحی موشن گرافیک ابتدا شخصیت ها و سایر آیتم ها طراحی میشوند و در مرحله ی بعد به حرکت در می آیند. پس از طی چندین مرحله ی دیگر نتیجه ی نهایی حاصل میشود.

کاربرد موشن گرافیک

موشن گرافیک میتواند در بسیاری از شرایط انتخاب بجا و مناسبی باشد. با استفاده از موشن گرافیک میتوانید بدون صرف هزینه ی آنچنانی برای فیلم برداری و تبلیغات به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید. برخی از مقاصدی که میتوان با استفاده از تولید و ساخت موشن گرافیک به آنها پاسخ داد عبارتند از:

تولید لوگو اینترو

تولید ویدئوی تبلیغاتی با هزینه کم

معرفی محصول و خدمات در شبکه های اجتماعی و …

هزینه ساخت موشن گرافیک

هزینه ی تولید موشن گرافیک با توجه به میزان تحرکات و جزئیات آن تعیین میشود. در مجموعه ی ایده پلاس این امکان را برای شما فراهم نموده ایم تا سفارش خود را بسته به نیاز کسب و کارتان از میان چهار سطح با جزئیات مختلف انتخاب کنید.

 

سطح اقتصادی

قیمت برای هر دقیقه

1.100.000 تومان

سطح استاندارد

قیمت برای هر دقیقه

2.500.000 تومان

سطح حرفه ای

قیمت برای هر دقیقه

5.000.000 تومان

سطح ویژه

قیمت برای هر دقیقه

8.500.000 تومان

کدام سطح بهترین انتخاب است؟

همانطور که گفتیم تفاوت قیمت ها بسته به میزان جزئیات طراحی و تحرکات موشن گرافیک است. سایر موارد در همه ی سطوح قابل انتخاب به حرفه ای ترین شکل ممکن اجرا میگردند.

بنابراین تفاوت در قیمت ها به معنی کم کیفیت بودن پروژه تحویلی نیست. تمام پروژه ها با حداکثر کیفیت تحویل میشوند و تنها موضوع مطرح این است که کدام یک نیاز شما را برطرف میکنند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر کافیست با ما در تماس باشید.

لوگوموشن

لوگوموشن نوعی از موشن گرافیک است که برای نمایش جذاب تر لوگوی شما در ویدئو ها مورد استفاده قرار میگیرد.

لوگوموشن را میتوانید در شرایط مختلف استفاده کنید و باعث برند سازی بهتر و همچنین جذاب تر شدن ویدئو های خود شوید.

در مجموعه ی ایده پلاس میتوانید لوگوموشن خودر را در چهار سطح اقتصادی، استاندارد، حرفه ای و ویژه سفارش دهید که تعرفه ی قیمت آن را نیز میتوانید در جدول زیر ملاحظه نمایید:

سطح طراحیقیمت
اقتصادی550.000
استاندارد1.200.000
حرفه ای2.500.000
ویژه4.000.000

سوالات متداول

ما برای رفاه حال شما خدمات موشن گرافیک را در چهار سطح با جزئیات متفاوت ارائه میدهیم که قیمت آن از 1.100.000 تومان برای هر دقیقه موشن آغاز میشود

زمان تولید موشن گرافیک کاملاً بسته به جزئیات سفارش شما دارد. زمان و سطح سفارشی شما تعیین کننده زمان تحویل پروژه هستند. حداقل زمان تولید حدود چهار روز کاری است.

در صورتی که در موشن گرافیک خود به صداگذاری گوینده نیز نیاز دارید میتوانید آن را به ما بسپارید.امکان صداگذاری با صدای گوینده ی حرفه ای خانم و آقا فراهم است و هزینه ی آن برای هر دقیقه معادل 200 هزار تومان است.