آموزش طراحی سایت با وردپرس (رایگان)

آموزش طراحی سایت با وردپرس – آموزش وردپرس برای شما این امکان رو فراهم میکند تا بدون نیاز به کد نویسی ، کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.با استفاده از این دوره رایگان میتوانید گام به گام با مراحل ساخت یک سایت وردپرسی و انواع بخش ها وپنل مدیریتی آن آشنا شوید و پس از اتمام دوره به راحتی سایت اختصاصی خود را بسازید.

طراحی سایت یکی از ترند ترین و پر مخاطب ترین مهارت های سال های اخیر بوده است و همچنان هم در حال پیشرفت و گسترش است.

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که مایل به یادگیری این مهارت هستید؛ شاید اولین سوالی که ذهن شما را درگیر کرده باشد این است که آیا بدون کد نویسی هم میتوان یک وب سایت راه انداخت ؟ در جواب باید بگوییم بله! به کمک سرویس وردپرس میتوانید بدون نیاز به حتی یک خط کد نویسی سایت مختص به خود را راه اندازی کرده و به راحتی موفق به کسب درآمد از آن شوید.

در این دوره آموزشی به شما می آموزیم که به سادگی و به صورت کاملا عملی وب سایت خودتان را طراحی کنید.

دوره رایگان طراحی سایت-آموزش وردپرس

وردپرس چیست

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای وب سایت میباشد که شامل به روز ترین و کامل ترین ابزارها برای ساخت و راه اندازی  کسب و کار های اینترنتی میباشد.

امروزه بسیاری ازکسب و کار های بزرگ در  کشورهای مختلف  دنیا و همچنین ایران از وب سایت های وردپرسی استفاده میکنند.گستردگی استفاده از وردپرس آنرا به یکی از قطب های جدا نشدنی دنیای وب بدل کرده است به طوری که امروزه بیش از  چهل و هفت درصد از وب سایت های موجود ، وردپرسی میباشند.

آموزش وردپرس

تیم ایده پلاس با فراهم آوردن دوره رایگان طراحی سایت-آموزش وردپرس به شما این اطمینان را میدهد که با مشاهده این دوره بدون اینکه هزینه ایی پرداخت کنید به راحتی میتوانید سایت اختصاصی خودتان را راه اندازی کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید.به یاد داشته باشید که برای شروع کسب و کار اینترنتی هیچ نیازی به پرداخت هزینه های چند ده میلیونی ندارید و تنها با مشاهده چند ساعت فیلم آموزشی ، میتوانید همین حالا صاحب یک وب سایت مختص به خودتان باشید.

هزینه طراحی سایت

یکی از علت های محبوبیت وردپرس قیمت به صرفه آن است به این صورت که اگر خودتان آموزش های لازم برای راه اندازی وب سایت وردپرسی را دیده باشید به راحتی و با هزینه بسیار پایین میتوانید کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید

جلسه1: چگونه سایت طراحی کنیم

جلسه۲: آموزش ثبت دامنه

جلسه۳:خرید هاست برای وردپرس

جلسه ۴: اتصال هاست به دامنه 

جلسه۵: وردپرس چیست؟

جلسه۶: آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

جلسه 7:  مدیریت پنل وردپرس

جلسه8: بخش های مختلف یک سایت

جلسه9:خرید و نصب قالب وردپرس

جلسه 10:  افزونه های وردپرس و نصب آن

جلسه 11: طراحی صفحه با المنتور

جلسه 12:ووکامرس

جلسه 13: ساخت و اتصال درگاه پرداخت به وردپرس

جلسه 14: انتقال لوکال هاست بر روی هاست اصلی